facebook

Рекомендовано програми та підручники на новий навчальний рік 2023/2024

Міністерством освіти і науки опубліковані переліки навчальної літератури та програм, рекомендованих для використання в освітньому процесі у 2023/24 навчальному році.

Відповідний лист надісланий на адреси обласних департаментів освіти і науки,
закладів післядипломної педагогічної освіти та закладів освіти.

Перелік охоплює підручники, посібники та програми для закладів дошкільної та загальної середньої освіти, а також програми та посібники із психології та педагогіки.

У Міністерстві освіти і науки підкреслюють, що педагоги мають право на академічну свободу, а отже, можуть вільно вибирати форми, методи та засоби навчання, що відповідають освітній програмі.

Також учителям рекомендовано враховувати, що до деяких програм останнім часом внесено зміни, ще не відображені в підручниках попередніх років. Тому в МОН радять для викладання тем, що зазнали змін, використовувати електронні версії підручників або інші додаткові матеріали.

Початкова школа


Перелік навчальних програм і навчальної літератури, рекомендованих для використання в початкових класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою.

Основна та старша школа
Перелік навчальних програм і навчальної літератури, рекомендованих для використання в основній та старшій школі  з навчанням українською мовою.

Класи з навчанням мовами національних меншин
Перелік навчальних програм і навчальної літератури, рекомендованих для використання в закладах загальної середньої освіти, де є класи з навчанням мовами національних меншин.

Дошкільні заклади
Перелік навчальної літератури та програм, рекомендованих для використання в закладах дошкільної освіти.

Заклади для осіб з особливими освітніми потребами
Перелік програм і навчальної літератури, рекомендованих для використання в закладах загальної середньої освіти для  осіб з особливими освітніми потребами.

Психологія та педагогіка
Перелік рекомендованої навчальної літератури та програм із психології та педагогіки.

Читайте також:  Дітям та їхнім батькам приготуватися: Через війну навчальний рік 2023/24 триватиме довше

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.