facebook

“Це буде нова хвиля війни”: Зеленський розповів, від чого залежатиме результат великої битви за Донбас. Відео

Результат битви на Донбасі залежатиме від того, як швидко Україна отримає військову допомогу від країн Заходу. Насамперед це стосується постачання зброї від США.Про це президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю для програми 60 хвилин американському телеканалу CBS. За словами Зеленського, битва за Донбас стане новою хвилею війни РФ проти України.

“Буде одна із найскладніших битв. Буде битва не одна. Ми думаємо, що це буде нова хвиля цієї війни. Ми не знаємо, яка кількість техніки буде, але розуміємо, що в рази більша, ніж зараз є”, – сказав президент.

Він додав, що ворог накопичує своїх військових та техніку біля сходу та півдня України.

“Ми розуміємо майже всі коридори, куди піде ворог, ми розуміємо, що він збирається зробити, і розуміємо, що від швидкості того, як нам допомагатимуть США, в першу чергу, як швидко вони зможуть нам передати зброю, чесно скажу, залежить те, вистоїмо ми чи ні”, – сказав Зеленський.

Глава української держави також сказав, що стовідсотково впевнений “у наших людях і наших Збройних силах”, але впевненості в тому, що Україна отримає все, що їй потрібно для захисту, в нього, на жаль, немає.

Читайте також:  Ампутували двоє ніжок: у Коростені медики врятували хлопчика, який отримав серйозні пошкодження під час обстрілу

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.