facebook

На Луганщині місцеві жителі зливають окупантам адреси проживання своїх родичів, які підтримують Україну

У Луганській області місцеві жителі зливають окупантам адреси проживання своїх родичів, які підтримують Україну.Про це в Telegram заявив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

“Достовірно невідомо, скількох українців закатyвали росіяни в нещодавно захоплених містах.

Полювання за людьми із «неправильною» позицією окупанти не припиняють. Прикро, що цю позицію оцінюють сусіди та навіть родичі луганчан, зливаючи адреси та можливі місця переховування громадян.

Водночас на Луганщині зростає невдоволення окупаційною владою та військовими, які тільки і роблять те, що мародерять та погрожують. До прикладу, в Сєвєродонецьку на центральній вулиці міста вчора «несподівано» підірвалося авто з окупантами. У підсумку, шестеро поpанених, з яких четверо – важких.

Упевнений, що окупаційна влада намагається створити у місцевого населення стійке враження – нібито налагодити безпечне та повноцінне мирне життя на цих територіях можливо швидко та ефективно.

Вони обіцятимуть та імітуватимуть відновлення міст та сіл, допоки це буде цікаво російським ЗМІ та, відповідно, кремлю. Як тільки пропагандисти підуть, спроби відновлення регіону будуть поставлені на тривалу паузу. От у Луганську ця пауза триває вже вісім років”, – написав Гайдай.

Читайте також:  “Росіяни на колінах будуть просити зупинити війну“: астролог розповів, коли Україна переможе

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.