facebook

“Максимум +7”: у Мережі батьки школярів жаліються, що діти мерзнуть у холодних класах

У багатьох школах України, за коментарями батьків, діти просто мерзнуть.

Батьки українських школярів обговорюють температуру у класах. Чимало з них жаліються, що їхні діти навчаються у холодних приміщеннях.

Дискусія виникла у групі “Батьки SOS”.

Тему підняла користувачка Мережі підписана як Єва Борисовська, мешканка Кривого Рогу. Вона написала, що ось вже тиждень діти навчаються у класі, де температура повітря складає +14.

“У школі №7 (м. Кривий Ріг) у дітей у класі температура +14 протягом тижня. На гарячу лінію відправлено запит, відповіді немає, весь тиждень у дітей +12 вранці та +14 в обід. Куди телефонувати?”, – запитала поради жінка.Їй підказали спершу звернутися до адміністрації школи, а потім до керівництва міста.

Виявилося, що подібна ситуація у багатьох школах у різних регіонах України:

Так у Вас це жарко. Кіровоградська область максимум +7-10 вже протягом багатьох років, жодні гарячі лінії не допоможуть.
У нас так само у класі, дітей до школи не пускаємо.
+8 не хочете! Це коли на вулиці плюсова температура, а ви плачете +14.
Школа №48 Кривий Ріг, позавчора було +10.
Чернігів. Школа №28 11°-14° весь тиждень.
В Рівненській школі теж температура бажає бути кращою, але лапшу вішають, що насоси слабенькі, тобто раніше були в нормі, а тепер стали слабенькі….

У коментарях батьки позначили Міністерство освіти і науки України, тож сподіваються, що там звернуть увагу на проблему опалення у школах і посприяють у її вирішенні.

Читайте також:  Шкарлет назвав головну умову продовження карантину в школах

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.