facebook

Вороги будуть покарані: монах Геронтій чітко побачив, коли ЗСУ здобудуть заслужену перемогу

З’явилося нове пророче видіння старця Геронтія щодо подальшого перебігу війни в Україні. Зокрема, монах озвучив важливі для українців подробиці.Про це йдеться у відео на YouTube-каналі “Український молитовник”.

Старець вважає, що світла в Україні не буде довго. Хоча, попри пошкодження інфраструктури, на Україну чекає світле у всіх значеннях майбутнє.

“Мирний план Китаю щодо врегулювання війни знайшов підтримку у 26 країн. Але він не подобається РФ. Однак, старець чітко бачить, що близько 60 процентів території України буде звільнено впродовж 2 років”, – йдеться у відео.

Старець передбачає, що скоро в Україну приїде нове обладнання, наші енергетики зроблять усе, аби уникнути вимкнень світла більше, ніж на добу.

Геронтій бачить значні політичні зміни в Україні. Влада зміниться, прийдуть нові правителі, які працюватимуть на благо народу. Це сприятиме покращенню життя українців.

“Країни Європи стоятимуть на боці України та надаватимуть підтримку. Україна стане духовним центром і прикладом для усіх народів. Українська культура набуде світового визнання. Вороги України будуть покарані. ЗСУ здобудуть заслужену перемогу, а війна припиниться, але процес буде тривалим”, – каже старець.

Читайте також:  Вчені прогнозують зростання смертності від COVID в Україні як мінімум до квітня

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.