facebook

Війна в Україні закінчиться несподівано: прогнози таролога та астролога

З’явилися нові прогнози щодо завершення війни в Україні. Таролог і астролог поділилися думками про те, коли наша країна позбавиться російських окупантів.Війна в Україні закінчиться несподівано: прогнози таролога та астролога – today.ua
Таролог Олена Бюн заявила, що російсько-українська війна могла закінчитися вже тричі – навесні та восени 2022 року, а також навесні 2023 року, але її затягли через відсутність допомоги.

“Комусь вигідно. Зрозуміло, що війна не виникає сама собою, за цим стоять великі корпорації, таємний уряд, утилізація зброї на полі бою. Тут грають багато чинників”, – зазначила провидиця.

Бюн зробила розклад карт Таро і дійшла висновку, що бойові дії можуть завершитися наступного року. На це мають вплинути вибори до США. Главі держави Джо Байдену слід продемонструвати виборцям результат допомоги України. І затягувати війну – це означає визнати свої помилки.

“Багато хто говорить, що війна має закінчитися у 2024 році. Вона як несподівано почалася, так несподівано і закінчиться”, – запевнила Олена.

За прогнозом таролога, друга половина листопада виявиться неоднозначною для рашистів. ЗСУ має план і його постараються реалізувати відразу на кількох напрямках. Нашу армію чекає успіх. Українські військові зможуть відвоювати Авдіївку.

Прогноз астролога Влада Росса
Дослідник зірок повідомив, що у період з 11 по 17 листопада у Сан-Франциско проведуть саміт Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва. Байден на ньому зустрінеться з лідером Китаю Сі Цзіньпіном.

“І ось там вирішуватиметься мир”, – зазначив Росс.

За словами астролога, навесні чи максимум у липні наша держава отримає офіційне запрошення до НАТО. Україна отримає захист Північноатлантичного Альянсу. Напад на одного учасника НАТО вважатиметься нападом на всіх його членів і спровокує відповідь держав-членів.

Читайте також:  Чи планують банки підвищувати курс долара: відповідь НБУ

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.