facebook

Путін може загрожувати Заходу ядерною зброєю, якщо війна проти України затягнеться – Bloomberg

Президент країни-агресора РФ Володимир Путін може почати загрожувати країнам Заходу ядерною зброєю. Це може статися в тому випадку, якщо війна проти України затягнеться. 

Про це свідчать нові дані розвідки США, пише в п’ятницю, 18 лютого Bloomberg. Так, у Пентагоні пояснюють, що тривала окупація українських територій загрожує втратами особового складу російських військ та скороченням їхнього модернізованого арсеналу озброєнь.

Крім того, ймовірно, що наступні санкції вкинуть РФ у затяжну економічну депресію та дипломатичну ізоляцію.

“Оскільки ця війна та її наслідки поступово послаблюють традиційні сили Росії, вона, ймовірно, все більше покладатиметься на свої ядерні засоби стримування, щоб сигналізувати Заходу та проектувати силу на свою внутрішню та зовнішню аудиторію”, – розповів глава Розвідувального управління Міністерства оборони США Скотт Берр’є.

Така похмура оцінка розвідки США пролунала напередодні телефонної бесіди президента Джо Байдена та глави Китаю Сі Цзиньпіна.

Поки офіційні особи США докладають усіх зусиль, щоб зрозуміти позицію КНР щодо війни проти України, Байден шукатиме підтримки в Сі Цзиньпіна для посилення тиску на Москву та припинення нею бойових дій, пише Bloomberg.

Читайте також:  Німеччина надасть Україні новий пакет озброєння: що передадуть

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.