facebook

На мості через Бистрицю Надвірнянську утворилося провалля

Яма з‘явилася на пішохідній частині мосту.

У комунальному департаменті кажуть, проблема їм відома.

За словами директора департаменту Михайла Смушака, балансоутримувачем є муніципальна дорожня компанія. Вони мають замінити плиту і за можливості переасфальтувати її.

Читайте також:  У Франківську відкрили перший в Україні багатофункціональний спортивний комплекс (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.