Горілка, коньяк, пиво – згубне дозвілля підлітків та молоді в центрі Мукачева (+ФОТО)
Однією з таких “злачних” точок, де збираються молоді хлопці та дівчата є сквер-парк Валенберга-Набережна біля так званої “Венеції”
“Алкогольні напої, цигарки та іще бозна що молодь не ховаючись вживає просто в середмісті Мукачева.”
За словами місцевих жителів подібні молодіжні “тусовки” з розпиттям тут спостерігаються постійно. На місці зібрання у цьому куточку скверу постійно розкидані пляшки з-під напоїв, купи з битого скала, пластикових стаканчиків, пакетиків з-під невідомих речовин. Після посиденьок залишають тут і, навіть, так звані бульбулятори та шприци. Більше того, серед завсідників цієї місцини часто помічають підлітків.
Про ситуацію в парку-сквері знають і працівники міської муніципальної міліції. Втім, більше, як зауваження, до молоді – зробити не можуть.
Як зазначив у коментарі для нашого видання очільник ММПК “Муніципальна міліція” Вячеслав Роман, міліціянти не мають достатньо повноважень. Водночас, за його словами, міська муніципальна міліція подавала звернення до Нацполіції щодо проведення спільних патрулювань. Втім, наразі такої можливості не знайдено.
Разом з тим, як зазначили у Мукачівському відділі поліції, такі правопорушення входять до сфери правопорушень підвідомчих поліції. Водночас, за інформацією правоохоронців, звернень громадян, а зокрема у центральній частини міста, із даного приводу не надходило. Крім того, у відділі наголосили, щогромадянам, які стали свідками подібних правопорушень необхідно повідомляти про них правоохоронцям за номером 102. Адже поліція, відповідно до покладених на неї завдань, здійснює превентивну й профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень, виявляє причини та умови, що сприяють їх вчиненню, вживає у межах своєї компетенції заходів щодо їх усунення, а також вживає заходів із метою виявлення та припинення правопорушень тощо.
“Однозначно, що особам, які стали свідками вживання алкогольних напоїв чи інших речовин у громадських місцях, тим паче коли йдеться про неповнолітніх, потрібно звертатися до поліції. Виклик фіксується на лінії 102, є офіційна реєстрація і на місце прибудуть правоохоронці, які мають встановити особи юних правопорушників. Далі існує спеціальна процедура – це і робота з навчальними закладами, і з батьками, які притягаються до відповідальності, і відповідні профілактичні бесіди”, – зазначили у Мукачівському відділі поліції.
Шукайте деталі в групі Facebook