facebook

“Маленький хлопчик просив допомоги і їжі”: Бабуся з дідусем знущались над онуками

У Рівному подружня пара в нетверезому стані била своїх онуків. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції області

Дітей місцеві поліцейські виявили 14 квітня: в поліцію надійшло повідомлення від жінки, що в Рівному біля парку “Хімік” до неї в авто сів семирічний хлопчик, який просив їжі і допомоги. Він розповів, що цілий день бродить по місту, тому що дід вигнав його з дому.


“Патрульні, які прибули на місце події встановили, де проживає хлопчик. У будинку поліцейські застали його п’ятирічну сестричку і нетверезих діда і бабу. Дівчинка просила забрати її з дому, через побої родичів”, – повідомили в поліції.

Зараз дітей помістили до обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей: їх життю і здоров’ю нічого не загрожує.

Крім того, поліцейські знайшли матір дітей. Але, з огляду на, що це вже другий протокол на жінку за поточний місяць поліцейські готують клопотання в соціальну службу про позбавлення її батьківських прав.

Читайте також:  "Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.