facebook

Нікого не впускатимуть і не випускатимуть: сьогодні будуть перекриті всі пункти пропуску з Польщею, дізнайтесь подробиці

У Львівській області обіцяють в суботу, 3 лютого, перекрити дороги як мінімум в трьох пунктах пропуску перетину кордону.Так, активісти вимагають скасувати нововведення в законі, згідно з якими з Нового року українці можуть раз на добу безмитно ввозити товари на 500 євро. Якщо ж вартість товару до 500 євро, його можна безмитно ввезти раз у три доби.

За словами українців, дороги будуть перекриті з 10 ранку і до 18 години вечора. Люди не зможуть потрапити, як мінімум, в трьох пропускних пунктах, зокрема, “Шегині”, “Рава-Руська” та “Яготин”.

Активісти не приховують, що таким чином хочуть ускладнити перетин кордону.

Крім того, учасники протесту повідомили, що ходитимуть через пішохідні переходи. Проте рух транспорту повністю не буде перекрито. За словами організаторів акції протесту, кожні 15 хвилин люди пропускатимуть до кордону з 10 машин.

Читайте також:  Вже зaвтpa мене за це звiльнять aбo навіть вб’ють, aлe я не можу мoвчaти! – Лiкap з Мapiyпoля пpo cитyaцiю в лiкapняx з ковідом

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.