facebook

Ілля Кива привів більше десятка молодиків у камуфляжній формі для об’єктивного розгляду справи щодо сина Авакова (відео)

Екс-радник міністра внутрішніх справ України Ілля Кива привів більше десятка молодиків у камуфляжній формі до Солом’янського суду, де обиратимуть міру запобіжного заходу сину глави МВС Олександру Авакову.

Про це він повідомив у своєму Facebook, пише “24 канал“.

“Тут сьогодні, у Солом’янському суді ми будемо вимагати і наполягати на правовій оцінці дій сина міністра внутрішніх справ, щоби зняти раз і назавжди всі припущення довкола цієї надуманої проблеми”, – заявив Кива.

Він розповів, що усі, хто прийшов разом з ним, не тітушки, а добровольці, як були в зоні АТО. Тому Кива додав, що право перебувати у суді йому і чоловікам у камуфляжі надало їхнє посвідчення учасників бойових дій.

“Ми добровольці, хто добровільно пішов на фронт у 14 році. Я вчора чув, що сюди зігнали тітушок, ми не тітушки, ми громадяни, і в нас є право контролю правових і законних дій у будь-якій державній організації. Ми будемо тут, і будемо добиватися правового розгляду корумпованої української системи”,– сказав Кива.

Також екс-радник Авакова заявив, що “дії НАБУ є політично замовними для здійснення тиску на міністра-силовика”.

“Ми віримо, що суд розбереться і поставить крапку у цьому брудному питанні. Бо нам потрібна сильна армія і поліція. Нам необхідні справді чистоплотні суди, і ми цього доб’ємося”, – сказав Кива.

Читайте також:  Ну нарешті! Новина дня. 6 мільйонів доларів: НАБУ відкрило справу на Яценюка

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...