facebook

У школах вводять новий предмет: Перша леді Олена Зеленська розповіла, чим ощасливлять дітей

Українських школярів почнуть навчати як стати щасливими та успішнимиЕмоційне здоров’я – це те, що в сучасних реаліях необхідно кожній людині, в тому числі й дитині, адже тільки здорові люди ментально можуть будувати міцні соціальні зв’язки і бути щасливими. Тож у школах України вже з вересня буде запущено унікальний курс під назвою “Уроки щастя”, про що розповіла у своєму телеграм-каналі Перша леді Олена Зеленська.

За словами Першої леді України, школярам почнуть викладати американський курс із соціально-емоційного навчання Well-Being, який в українському варіанті звучить як “Уроки щастя”. Реалізація курсу у школах проходитиме у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”.

Олена Зеленська пояснила, що діти знайдуть найважливіші навички та знання, необхідні для побудови щасливого, змістовного та плідного життя.

Так, школярі навчатимуться у таких напрямках:

– вміння будувати відносини з людьми (щастя та стійкість нерозривно із цим пов’язані);
– творчість та вміння бути творцем свого життя;
– “людинознавство” – про розуміння того, що означає бути людиною;
– вміння любити, співчувати, жити гідно та бути вільним;
– мудрість і те, як рости в ній, уміння осмислювати життя та досвід;
– цінності та те, як важливо знати сенси життя;
– емоційна компетентність – важливість емпатії, емоційного інтелекту, щоб розуміти емоційні потреби та почуття, як власні, так і свого оточення;
– Ментальне здоров’я, розуміння того, як піклуватися про нього.

Перша леді також зазначила, що зараз такі навички є вкрай потрібними, тому американський курс про ментальне здоров’я буде адаптований до наших реалій.

“Живемо за часів, коли подібні навички не менш важливі, ніж знання математики чи біології. Особливо навички турботи про ментальне здоров’я – тому вітчизняні фахівці адаптують курс до українських реалій, адже вони, на жаль, зараз кардинально відрізняються для наших дітей”, – наголосила Олена Зеленська.

Читайте також:  Вчитель початкових класів розповів, що його дратує в школах України

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.