facebook

Астролог назвав терміни закінчення війни в Україні: “Перемир’я може бути тимчасовим“

Війна може завершитися найближчим часом, проте є великий ризик відновлення бойових дій. Про це повідомив відомий український астролог Влад Росс.Астролог назвав терміни закінчення війни в Україні: “Перемир’я може бути тимчасовим“ – today.ua
Знавець зірок та планет зазначив, що російсько-українська війна може завершитися у 2025 році. Але вже у поточному місяці, червні, ЗСУ мають шанси назавжди знищити Кримський міст.

“Я бачу, що може бути тимчасове перемир’я. Зараз найкращий час для перемовин. Юпітер, Венера, Меркурій у знакові Близнюків – дипломатія може відігравати рішучу роль”, – зазначив Росс.

За словами езотерика, 15 та 16 червня спостерігатиметься дуже гарне розташування планет. Саме тоді проходитиме Саміт миру. Багато у кого є побоювання щодо його провалу. Проте в астролога протилежна думка:

“У Швейцарії буде закладено початок миру. Все закінчиться у 2025 році. Завжди, перед тим, коли війна закінчується, політики збираються. Це щось на кшалт Тегеранської конференції 1943 року”.

Що стосується ядерної зброї, які погрожують використати російські окупанти. Влад Росс запевнив, що цього не станеться. Він наголосив, що сума чисел 2024 року – 8. Це період непередбачуваних подій та несподіваних поворотів.

А 2025 рік у сумі чисел дає 9, яка символізує закінчення нумерологічного циклу, завершення циклу конфронтації та протидії.

Росс вважає, що наступного року повномасштабна війна має завершитися та може перейти у фазу донбаського протистояння. Вона може повністю не закінчитися і перетворитися на мляві перестрілки.

Астролог назвав терміни закінчення війни в Україні: “Перемир’я може бути тимчасовим“

Провидець також спрогнозував переворот у РФ: місцеві жителі захочуть зникнення санкцій та “все нам повернуть”. Крим може перейти під контроль України не одразу, а протягом кількох років.

Читайте також:  Долар у 30 гривень стане мрією: українцям розповіли про курс валют на 2023 рік

“Україна наприкінці цього року може заблокувати Крим, перетворити його на острів”, – цитує астролога ТСН.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.