facebook

Мольфар назвав 10 міст, які Росія закидає ракетами до кінця літа

За словами Гордєєва, ситуація в Україні буде напруженою.Мольфар Макс Гордєєв ексклюзивно для УНІАН розповів, що незабаром Росія активізує ракетні обстріли. За його словами, є 10 найбільш небезпечних міст до кінця літа, які страждатимуть від російської агресії.

1. Бахмут

Бахмут залишиться зоною інтенсивних бойових дій до кінця літа. Карти показують, що місто продовжить бути ціллю для російських військ, які прагнуть прорвати лінію оборони.

“У мене таке відчуття, що українські сили будуть наполегливо утримувати свої позиції, незважаючи на жорстокі обстріли і постійні атаки. Гуманітарна ситуація в місті залишатиметься критичною, з обмеженим доступом до продовольства, медичної допомоги та інших життєво важливих ресурсів. Міжнародні організації та місцеві волонтери працюватимуть над доставкою гуманітарної допомоги, але через бойові дії це буде вкрай складно. Жителям Бахмута слід бути готовими до тривалих перебоїв з електрикою та водопостачанням, а також до можливих евакуацій у разі посилення бойових дій. Я відчуваю, що до кінця літа надії на значне поліпшення ситуації не буде, але українські війська продовжуватимуть тримати оборону, надаючи жителям надію на майбутнє”, – каже Гордєєв.

2. Маріуполь

Маріуполь залишається символом стійкості та опору. Відновлення міста йде повільно, з численними перешкодами, спричиненими зруйнованою інфраструктурою. Карти вказують на підтримку міжнародних організацій, які будуть активно працювати над поліпшенням гуманітарної ситуації. Жителям доведеться продовжувати адаптуватися до нових реалій, зберігаючи при цьому дух єдності та взаємодопомоги.

“Я відчуваю, що до кінця літа можуть початися деякі проєкти з відновлення критично важливих об’єктів, що поліпшить умови життя в місті. Проте загроза нових атак залишається, і жителям слід бути пильними і готовими до можливих евакуацій. Відновлення буде довгим і важким процесом, що вимагає значних зусиль і координації”, – додав мольфар.

Читайте також:  На війні загинув Дмитро Федорчук з Верховини

3. Сєвєродонецьк

Сєвєродонецьк залишиться під загрозою, але Гордєєв бачить, що місцева влада і військові будуть активно працювати над захистом міста. Карти показують необхідність зміцнення оборони та створення безпечних коридорів для евакуації мирних жителів.

“Відчуваю, що зусилля з відновлення та підтримки місцевого населення будуть спрямовані на забезпечення базових потреб, таких як харчування та медична допомога. До кінця літа значних змін не очікується, але з’являться ознаки стабільності та покращення ситуації. Жителям слід бути готовими до тривалих перебоїв з електро- і водопостачанням, а також до постійних загроз безпеці. Проте, міжнародна підтримка сприятиме пом’якшенню найгостріших проблем”, – додав Гордєєв.

4. Лисичанськ

У Лисичанську ситуація залишатиметься складною, з постійними бойовими діями. Однак мольфар каже, що зусилля з евакуації мирних жителів і доставки гуманітарної допомоги будуть успішними. Карти показують необхідність координації з міжнародними партнерами для поліпшення умов життя в місті. Мешканці мають бути готовими до тривалих випробувань, але підтримка волонтерів та гуманітарних організацій додасть їм сил і впевненості. Відновлення інфраструктури відбуватиметься повільно, але стійко, з акцентом на забезпечення безпеки та основних потреб. До кінця літа ситуація стане більш керованою, хоча й залишиться напруженою.

5. Херсон

Херсон продовжуватиме зазнавати труднощів через диверсії та обстріли, але Гордєєв каже, що українські сили активно працюватимуть над зміцненням оборони міста. Карти вказують на важливість міжнародної підтримки та координації зусиль із забезпечення безпеки населення. За словами мольфара, до кінця літа ситуація стане більш стабільною, з поліпшенням умов життя і доступом до основних послуг. Мешканці мають бути готові до можливих перебоїв, але водночас зберігати дух солідарності та взаємодопомоги. Зусилля з відновлення інфраструктури та забезпечення гуманітарної допомоги триватимуть, що дозволить пом’якшити найгостріші проблеми.

Читайте також:  Герої АТО з Коломийщини: Особиста правда командира гармати Гонташа

6. Запоріжжя

Запоріжжя залишатиметься стратегічно важливим містом, що робить його ціллю для атак.

“Я бачу, що зусилля зі зміцнення оборони будуть успішними, і місто зможе витримати тиск. Карти показують важливість підготовки та координації дій з міжнародними партнерами для забезпечення безпеки. Мешканці мають бути готові до можливих труднощів, але зможуть розраховувати на підтримку з боку місцевої влади та гуманітарних організацій. До кінця літа можна очікувати деякого поліпшення в плані безпеки, хоча загальна ситуація залишиться напруженою. Відновлення вимагатиме значних ресурсів і часу”, – розповів мольфар.

7. Авдіївка

Авдіївка перебуватиме в стані постійної напруги, але, за словами експерта, місцева влада та волонтерські організації активно працюватимуть над поліпшенням умов життя. Карти вказують на необхідність створення безпечних зон і забезпечення доступу до базових послуг.

“Відчуваю, що до кінця літа ситуація залишиться складною, але з’являться ознаки стабілізації та поліпшення умов життя для мирних жителів. Жителям слід бути готовими до можливих евакуацій і тривалих перебоїв у постачанні. Проте зусилля із захисту міста і підтримки населення триватимуть, що допоможе пом’якшити найгостріші проблеми”, – говорить мольфар.

8. Миколаїв

Миколаїв стикатиметься з постійними загрозами, але зусилля із захисту міста будуть успішними. Карти показують важливість координації дій з міжнародними партнерами та забезпечення гуманітарної допомоги. Мешканці мають бути готові до можливих труднощів, але зможуть розраховувати на підтримку з боку місцевої влади та гуманітарних організацій. До кінця літа можна очікувати деякого поліпшення в плані безпеки, хоча ситуація залишиться напруженою. Відновлення відбуватиметься повільно, але стійко, з акцентом на забезпечення основних потреб і безпеки жителів.

9. Краматорськ

Краматорськ залишатиметься під загрозою обстрілів та авіаударів. Карти показують, що до кінця літа місто потерпатиме від постійних атак, але українські сили активно працюватимуть над його захистом.

Читайте також:  Коли закінчиться пандемія коронавірусу і війна на Сході: мольфари дали прогноз

“У мене таке відчуття, що місцеве населення потребуватиме постійної підтримки та допомоги з боку міжнародних організацій. Бачу, що гуманітарна ситуація залишатиметься складною, з нестачею ресурсів і проблемами з доступом до основних послуг. Жителям слід бути готовими до можливих евакуацій і дотримуватися запобіжних заходів. Зусилля зі зміцнення оборони та захисту міста триватимуть, що допоможе мінімізувати збитки та забезпечити відносну безпеку для жителів”, – додав Гордєєв.

10. Слов’янськ

Слов’янськ перебуватиме під постійною загрозою обстрілів. Карти показують, що до кінця літа місто залишиться в стані напруженості та невизначеності. Зусилля із захисту міста та підтримки місцевого населення триватимуть, але значного поліпшення ситуації не очікується до закінчення активних бойових дій.

“Бачу, що місцева влада та міжнародні організації працюватимуть над забезпеченням постачання продуктів харчування, медикаментів та інших необхідних ресурсів. Жителям слід бути готовими до можливих перебоїв з електро- та водопостачанням, а також до постійної загрози атак. До кінця літа можна очікувати деякого поліпшення в плані безпеки, але загальна ситуація залишиться складною і потребуватиме постійної уваги”, – підсумував експерт.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.