facebook

Екстрасенс попередила про складне “воєнне” літо в Україні: які є небезпеки

Шаманка наголосила, що потрібно бути готовим до складних часів.Шаманка та екстрасенска Сейраш прогнозує складне літо в Україні. Вона зазначила, що окупанти можуть почати новий наступ та що можливими є провокації з боку Білорусі.

Про це вона сказала у коментарі ютуб-каналу “ТОР”.

“Влітку на нас чекають обстріли. Обстріли протягом літа будуть масовані. Має бути обмін полоненими, він давно тягнеться, але через провокації РФ зривається. Далі — це наступальні дії з боку ворога. Сумщина фігурує власне у літній період. Наступ на різні напрямки фронту випадає на літній час. Провокації з боку Білорусі почнуться теж влітку. Літо буде воєнним, гарячим. Треба бути до цього готовим”, — сказала Сейраш.

Сейраш додала, що “з нашого боку теж готуються певні рухи”.

“З нашого боку плануються операції зі знищення ворога — активна робота по Криму. Певні рухи з нашого боку є”, — сказала Сейраш.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також:  Астролог побачив "велику війну" у 2023-му, на Росію чекають страшні події (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.