facebook

25 тисяч гривень штрафу і заборона керувати автівкою: що тепер чекає ухилянтів

Повістка-вимога ТЦК буде вважатися врученою навіть, якщо її не вручили особисто та військовозобов’язаний не перебуває за адресою проживання.Про це розповів адвокат Роман Сімутін на своєму ютуб-каналі, пише ТСН.

Як пояснює правник, якщо ви не з’явилися до ТЦК до конкретної дати на вимогу, керівник ТЦК може ініціювати затримання особи, що порушує мобілізаційне законодавство,

“Складання постанови за статтею 210-1 Кодексу про адміністративні правопорушення зі штрафом до 25 500 грн і обмеженням у праві керування”, – йдеться у повідомленні.

Адвокат продовжує, якщо ваше місце реєстрації збігається з надісланим поштовим повідомленням, і ви не повідомляли про зміну місця проживання, то повістка з відміткою про неможливість вручення з причини відсутності адресата, вважається належним чином повідомлена та не перешкоджає подальшому розгляду справи по суті.

“Тобто схема роботи буде аналогічна, і після отримання поштового повідомлення у начальника ТЦК відкривається поле, фактично розв’язуються руки для застосування всіх тих примусових заходів.
І саме головне – без необхідності доведення вручення повістки особисто”, – додав адвокат.

Читайте також:  Мобілізація за новими правилами: чи будуть призивати чоловіків молодше 25 років

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.