facebook

Кіберполіція Прикарпаття запрошує до співпраці волонтерів, ІТ-компанії, ЗМІ, блогерів до спільної боротьби проти російської пропаганди

Кіберполіція Прикарпаття запрошує до співпраці волонтерів, ІТ-компанії, ЗМІ, блогерів та небайдужих мешканців Івано-Франківської області з метою блокування джерел поширення кремлівської пропаганди, фейкових та проросійських ресурсів у мережі Інтернет.

Підписуйтесь на Telegram канал Кіберполіції Прикарпаття: https://t.me/cyber_police_if та отримуйте інформацію у рамках кампанії «Протидія шахрайствам» та проєкту «StopRussia|MRIYA» в цілому.
Проєкт «StopRussia|MRIYA» https://t.me/+eLfm9v6PfDY4NjI6, створений для очищення інформаційного простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі Інтернет.
Проєкт вже об’єднав велику кількість небайдужих, активних громадян, представників приватного та державного секторів, які щоденно блокують осередки неприйнятного контенту.
За словами старшого інспектора відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції НП України Назара Клюфінського, для інформаційної підтримки українських військових, надання дієвої відсічі російської пропаганди, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту, на одному майданчику об’єднались ті, хто готовий протистояти цьому явищу. Ми сильні – коли ми разом!
Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а і за безпечний інформаційний простір. Дезінформація в мережі негативно впливає на свідомість людей та хід війни в цілому, тому ми маємо бути завжди обачні та вміти вчасно розпізнати поширення фейків. Учасники проєкту «StopRussia|MRIYA» навчаються інформаційній безпеці, отримають сотні порад із кібергігієни, підвищують обізнаність у медіа – просторі та вчаться самостійно виявляти джерела пропаганди та блокують їх. І тільки разом ми зможемо протидіяти негативним явищам в Інтернеті – розповідає Назар Клюфінський.
Цілі проєкту:
• знищення російських осередків дезінформації в мережі;
• зменшення рівня булінгу та цькування в Інтернеті;
• протидія наркотикам та шахрайству;
• навчання та тренінги з кібергігієни;
• просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
• залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.
Кібервійська чекають на Вас! – https://t.me/+eLfm9v6PfDY4NjI6.
Кожен українець — ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт — інформаційний.

Читайте також:  Чи мобілізують обмежено придатних з 1 лютого 2024 року: детальне роз'яснення

 

Шукайте деталі в групі Facebook