facebook

Буде мороз -17 і до півметра снігу: синоптик назвав дати скаженої погоди в Україні

В Україні почнуться дуже сильні снігопади. Варто бути готовими до налипання мокрого снігу і заметів на дорогах. Будуть тріскучі морози -15…-17 градусів.Погода в Україні стане ще холоднішою найближчими днями. У більшості областей будуть дуже сильні снігопади – подекуди намете до півметра снігу. При цьому майже всюди, крім деяких областей, вдарять морози від -15 до -17 градусів.

Таким прогнозом погоди поділився народний синоптик Станіслав Щедрін. Він зазначив, що варто бути готовими до хуртовин, снігових заметів на дорогах і налипання мокрого снігу.

“Подекуди намете до півметра снігу. Найближчими днями у більшість областей України прийде справжня зимова погода, очікуються дуже сильні снігопади, сильні хуртовини, налипання мокрого снігу, снігові замети на дорогах, а у південно-східних областях пройдуть сильні дощі з переходом у мокрий сніг”, – прогнозує синоптик.

Він також зазначив, що з 28-30 листопада в Україну прийдуть холодні повітряні маси, внаслідок чого по всій території нашої держави, за винятком південних областей, вдарять тріскучі морози до -15…-17 градусів.

Читайте також:  Трава під кригою: На Прикарпатті випав град

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.