facebook

Батьки, готуйтеся: уряд вирішив докорінно змінити шкільну освіту і самі школи

На школярів чекають чергові нововведення.В Україні ведеться процес модернізації кількох шкіл з метою оновлення та позбавлення радянської спадщини. Ці навчальні заклади планується перетворити на безпечні, функціональні та доступні для всіх. Про це пишуть “Факти”.

Трансформація шкіл передбачає не лише косметичний ремонт, а й повну перероблювання простору. Переосмислені школи будуть відкриті до осені 2024 року.

Міністерство освіти обрало 5 пілотних шкіл, які постраждали від війни для архітектурної трансформації. Вони розташовані у Київській та Харківській областях, Кривому Розі та Запоріжжі.

“Використання нових дизайнерських рішень у школах допоможе більш ефективно впроваджувати принципи Нової української школи. Нам необхідно зробити все можливе, щоб школи стали по-справжньому безпечними та інклюзивними місцями”, – наголосив голова Міністерства освіти Оксен Лісовий.

Для створення запалющих освітніх середовищ у школах та на розвиток майбутніх поколінь команда трансформації розробила 12 принципів відновлення шкільних просторів.

Читайте також:  Видача повісток та мобілізація: у Раді вирішили змінити правила, чого чекати

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.