facebook

Мігрант з Північної Африки зґвaлтувaв 92-річну жінку у Відні

Після сексуального насильства над літньою жінкою 23-річний чоловік здійснив низку крадіжок і потрапив до рук поліції.Австрійська поліція встановила особу чоловіка, який в одному з будинків для престарілих у Відні зґвалтував 92-річну жінку. За даними аналізу ДНК, йдеться про 23-річного чоловіка з Алжиру, який зараз перебуває під вартою за майнові злочини.

Про це повідомило в середу, 8 листопада, австрійське видання Kurier.

Злочинець близько шостої години вечора увірвався до помешкання потерпілої, напав на жінку, притиснув її до ліжка та зґвалтував. Потім він обшукав кімнату на предмет цінностей. Перш ніж втекти, він зірвав з пенсіонерки прикраси й годинник.

Поранену жінку виявила доглядальниця, яка викликала швидку допомогу та поліцію. Після цього карета швидкої допомоги доправила стареньку до лікарні.

Аналіз ДНК допоміг встановити, що нападником був 23-річний чоловік з Алжиру, який раніше попросив притулку у Словенії. Після скоєного злочину його заарештували у Верхній Австрії за крадіжки з автомобілів, і він уже перебував під вартою.

Обшукавши помешкання юнака в Лінці, слідчі виявили низку викрадених речей, зокрема ювелірні прикраси, які належали пенсіонерці.

Поліція повідомила, що чоловік зізнався в нападі у Відні.

Читайте також:  Як тяжкохвора Селена Гомес одним ротом назбирала 10 млн

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.