facebook

Грошова допомога: українські біженки у Польщі можуть отримати по 90 тисяч гривень

Українські біженки у Польщі можуть отримати грошову допомогу у розмірі 90 тисяч гривень (10 тисяч злотих). Виплати нашим співвітчизницям надає Фонд імені Климентія Шептицького.Грошова допомога: українські біженки у Польщі можуть отримати по 90 тисяч гривень – today.ua
Програма передбачена для українських жінок, які побували у російському полоні. Виплати передбачені у рамках тісної співпраці українського та польського урядів. Їх здійснюють завдяки Канцелярії прем’єр-міністра Республіки Польща.

Минулого року кошти отримали 180 українок. Представники Фонду також надають нашим співвітчизницям психологічну підтримку.

Як оформити заявку на грошову допомогу
Претенденткам необхідно заповнити спеціальну форму за цим посиланням.

У формі слід зазначити:

• для кого подається заявка;
• персональні дані (ім’я та прізвище);
• завантажити скан копію паспорта або іншого документа для підтвердження особи;
• вказати електронну пошту;
• вказати номер телефону;
• повідомити про свої матеріальні труднощі, що виникли під час війни.

Необхідно уточнити вид допомоги, який розраховує жінка. Це може бути грошова підтримка або реабілітаційна подорож до Польщі. Є можливість вибрати обидва пункти.

Заявки на отримання грошової допомоги приймають до 30 серпня 2023, а на реабілітаційні поїздки – до 15 липня 2023 року. Прийом анкет можуть завершити раніше, якщо буде вичерпано відповідний ліміт.

Грошова допомога: українські біженки у Польщі можуть отримати по 90 тисяч гривень

Раніше аналогічну допомогу від Фонду імені Климентія Шептицького могли отримати діти, які втратили матір чи батька внаслідок російської агресії. Заявки приймали минулого року. Однак у 2023-му новий прийом анкет від представників неповнолітніх українців поки що не оголошували.

Читайте також:  Зарплата лікаря повинна стартувати від 20-25 тис. грн – Степанов

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.