Субсидії українцям: кого точно позбавлять виплат
В Україні з 1 травня змінили вимоги для оформлення субсидії і якщо у домогосподарства виявилася заборгованість з оплати комунальних послуг, його власнику можуть призупинити призначення виплат.

Про це пише “Апостроф”.
За законом, субсидій можуть позбавити домогосподарства, які мають заборгованість понад три місяці, а її загальна сума знаходиться на рівні 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 680 гривень.
Натомість субсидії можуть не скасовувати тим, хто має заборгованість за газ та його розподіл. Але свою невинність одержувачу субсидії потрібно буде доводити у суді, у разі відсутності лічильників “блакитного палива”.
Також українців не позбавлять субсидій, якщо є документальне підтвердження сплати боргу або існує договір про його реструктуризацію. Крім того, субсидія нараховуватиметься, якщо споживач оскаржив заборгованість у суді протягом двох місяців з початку сезону.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
«Тисяча євро і більше»: у Зеленського готують революцію в сфері зарплат, розкрито деталі
-
Кабмін запропонував єдиний податок на зарплату в розмірі 20%
-
Електроенергія подорожчає на 81,7%: в Україні навесні підвищать тарифи
-
Прикарпатські чиновники розповіли, які кошти виділили на розвиток децентралізації
