facebook

Кабмін змінив правила звільнення від призову на строкову службу в армії

Уряд переглянув правила звільнення від призову на строкову службу в армії та вніс деякі корективи. Крім того, змінено правила надання відстрочки від призову на строкову військову службу та правила прийняття призовників на службу за контрактом. Зокрема, уточнено, хто має право на звільнення від служби або відстрочку за сімейним станом.Кабмін змінив правила звільнення від призову на строкову службу в армії – today.ua
Про те, на яких підставах наразі призовника можуть звільнити від строкової служби в армії, або дати йому відстрочку, розповіло видання sud.ua.

Отже, Кабмін вніс деякі поправки до Положення, яке регламентує підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу, а також на прийняття призовників на військову службу за контрактом.

Хто може отримати право на відстрочення від призову на строкову службу в армії?
Таке право надається громадянам, які виховують самостійно неповнолітню дитину або кількох дітей. Тобто, хоча б одна дитина з тих, яких виховує призовник, має бути молодшою за 18 років. До того ж, такий чоловік повинен виховувати дитину самостійно. Тобто, якщо в нього є дружина, то права на відстрочку він не має.

Деякі чоловіки можуть отримати право на звільнення від призову на строкову службу
Зокрема, чоловік може отримати звільнення від строкової служби в армії, якщо він:

виховує дитину з інвалідністю віком до 18 років;
виховує дитину з тяжкими захворюваннями;
має дружину з інвалідністю;
доглядає осіб з інвалідністю або осіб, які самостійно не можуть за собою доглядати.

Читайте також:  Назвали місто, де вже започаткували зміни для військовозобов'язаних: відомо, кого торкнеться

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.