facebook

Нова “мобілізація” від Кабміну: дана команда формуватиме резерв, кого беруть

Українцям повідомили про плани щодо нової мобілізації
Стало відомо, якою буде нова мобілізація від Кабміну, і кого із резервістів закликатимуть. Інформація про це з’явилася на сайті Мінреінтеграції.Отже, на нараді під головуванням Віце-прем’єра Ірини Верещук обговорювали питання кадрів для деокупованих територій. Зокрема, для освітньої та медичної галузей. Також обговорили кадровий резерв працівників держустанов.

Учасники радилися щодо технічної можливості запровадження обліку вчителів та медиків на базі вже існуючих інформаційних систем МОН та МОЗ. На доручення Віце-прем’єра ці відомства, а також Мінцифри та Нацагентство з держслужби напередодні обговорили загальні підходи до вирішення цього питання.

Ірина Верещук наголосила на необхідності визначитися з вузами, які пріоритетно готуватимуть кадровий резерв. А також зазначила, що насамперед потрібно орієнтуватися на керівні кадри, оскільки саме у цій ланці очікується найбільша потреба.

Також присутні порушили питання володіння кримськотатарською мовою. Ірина Верещук доручила учасникам наради опрацювати пропозиції із цього приводу від усіх зацікавлених відомств.

“Ще одне наше завдання – підготувати мотиваційну програму для наших вчителів, лікарів та всіх, хто поїде працювати на деокуповані території. Ці люди мають відчути підтримку від держави. У тому числі фінансову. Таку позицію підтримують президент та прем’єр-міністр. Бо мотивований кадровий резерв буде головною рушійною силою реінтеграції наших територій”, – резюмувала чиновниця.

Читайте також:  Мобілізація в Україні: що чекає на чоловіків призовного віку, які залишилися за кордоном

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.