facebook

“Навчання в очному режимі”: в Україні ухвалили Концепцію закладів освіти

7 квітня Кабмін ухвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Вона передбачає створення безпечного середовища у навчальних закладах та організацію в них рівних і належних умов навчання та викладання.Реалізація цієї Концепції дозволить закладам освіти організувати навчання в очному режимі. Також сприятиме забезпеченню комфортного перебування у сховищах під час тривог.

В Україні ухвалили Концепцію закладів освіти
За словами очільника Міносвіти Оксена Лісового, через воєнний стан освітній процес залежить від безпекової ситуації та відбувається офлайн, онлайн або у змішаній формі.

Освітяни й надалі гідно тримають свій фронт, за що я надзвичайно вдячний. Попереду кропітка робота з відновлення емоційного стану вчителів та учнів, а також налагодження освітнього процесу. Але найголовніше, щоб навчання було безпечним, щоб кожна українська дитина мала доступ до якісної освіти, а кожен учитель відчував турботу та увагу,
– наголосив міністр.

Також реалізація Концепції передбачає створення безпечних умов, які сприятимуть емоційному добробуту учнів та педагогів. Особливу увагу приділятимуть заходам, спрямованим на запобігання проявам фізичного та психологічного насильства. Також – дотриманню прав і безпеки.

Оксен Лісовий назвав пріоритети роботи МОН
Очільник Міносвіти Оксен Лісовий озвучив пріоритети роботи команди свого міністерства.
Це, зокрема, створення сталої взаємодії з міжнародною коаліцією донорів і партнерів.
Також пріоритетами стане безпека навчання в Україні, відповідь на виклики війни, відновлення пошкоджених і зруйнованих закладів освіти.
А також – аналіз і продовження реформ загальної середньої освіти, професійної та вищої освіти.

 

Читайте також:  Нацбанк посилив вимоги до переказу грошей через термінали: зробити таємне поповнення не вдасться

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.