facebook

“Г**но паршиве”: в Івано-Франківську жінка накинулася на дівчинку, бо та стрибала на скакалці (відео)

Дівчинка в цій ситуації трималася дуже гідно і виховано, незважаючи на закиди старшої жінки.В Івано-Франківську спалахнув справжній скандал. У дворі між багатоповерхівками жінка почала зачіпати дівчинку через те, що та стрибала на скакалці.

Нахабство старшої жінки просто вражає, водночас дівчинка трималася дуже гідно й виховано.

Відповідне відео оприлюднив YouTube-канал “Версії. Новини Івано-Франківська”.

На оприлюднених кадрах видно, що дівчинка стрибає через скакалку на майданчику і нікому не заважає. Аж раптом до неї почала чіплятися жінка, яка в агресивній формі попросила її піти звідти. На запитання дівчинки – чому, жінка сказала, що їй заважає скакалка.

Дівчинка зауважила, що прийшла на це місце раніше за жінку та іншого місця для занять не має, адже біля її під’їзду – парковка, а на шкільний стадіон вона піти не може, бо не вчиться у тій школі. Все це дівчинка казала спокійно та ввічливо.

Натомість старша жінка назвала дівчинку “соплячкою невихованою” та “г**ном паршивим”.

Суперечка тривала кілька хвилин. За цей час за дитину неодноразово заступалися очевидці. Дівчинка запитала, чи було б краще, якби вона на майданчику не займалася спортом, а курила чи пила алкоголь. На що жінка відповіла щось про виховання, якого у неї самої, очевидно, немає.

Користувачі Мережі підтримали дівчинку і зазначили, що її тактовність та вихованість викликає повагу.

Читайте також:  ДТП у Коломиї: водій на пішохідному переході збив дитину

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.