facebook

Залишився дворічний синочок: після важкої хвороби померла 22-річна працівниця обласної лікарні (ФОТО)

Колектив обласної клінічної лікарні Івано-Франківська сумує з приводу передчасної смерті працівниці відділення нефрології, медичної реєстраторки Ольги Менюк (Говзан).Її життя обірвалося на 22 році через невиліковну онкологічну хворобу, пише “Галка”.

«Оля прийшла до нас юною 18-річною дівчиною, упродовж двох років працювала медичним реєстратором, була товариською та завжди усміхненою, – розповідає завідувачка відділення нефрології Мар’яна Лесів. – Згодом ми розділяли з Олею радість одруження, під час декретної відпустки вона часто провідувала нас зі своїм синочком, а вже після встановленого діагнозу наші медсестри її прокапували…».

За словами медиків, спершу йшлося про гінекологічну проблему, але невдовзі ситуація виявилась складнішою, оскільки констатували злоякісне новоутвореня з боку апендикса. Незважаючи на те, що хвороба стрімко прогресувала, колеги відзначають позитивне налаштування Ольги, і що найбільшою мотивацією жінки був її дворічний синочок.

«Вона знала про хворобу, але всеодно була позитивною та лагідною, – говорить Мар’яна Лесів. – Оля мала велику жагу до життя і навіть попри нестерпний біль завжди знаходила сили усміхатись…».

Впродовж року молода жінка перенесла кілька операцій, втім, хвороба виявилась нездоланною. Колектив закладу співчуває родині Ольги Менюк, чоловікові з синочком Ярославчиком, мамі Галині.

Світла пам’ять!

Читайте також:  Помер 21-річний син Віктора Павліка

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...