facebook

Хочуть діалогу із Заходом та економічної співпраці: про що говорили Путін і Лукашенко

Путін та Лукашенко заявили про посилення економічної співпраці.

У Мінську зустрілись російський та білоруські диктатори. Вони нібито обговорили економічну співпрацю, а Лукашенко заявив про “необхідність діалогу зі Заходом”.

Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди.

Диктатор Путін на відкритій частині переговорів заявив, що економіка – це “пріоритет у стосунках між Росією та Білоруссю”. Також диктатор сподівається на зростання товарообороту між двома державами.

Самопроголошений президент Білорусі Лукашенко заявив, що “його країна та Росія знаходять спільні відповіді на загрози”. Лукашенко звернувся до Заходу та закликав цивілізований світ “прислухатись до голосу розуму та відновити безпековий діалог з Росією”.

Також самопроголошений білоруський президент заговорив про наслідки санкції та необхідність співпраці з державою-агресоркою, що “забезпечити благами своїх громадян”.Зустріч Лукашенка і Путіна: що відомо
У понеділок, 19 грудня, вперше від 2019 року російський диктатор Путін приїхав до Мінська. Його зустрічав в аеропорту Лукашенко разом із сином. Путін не помітив останню сходинку під час сходження з трапу літака. Також російському диктатору подарували квіти, через що він виглядав доволі комічно.

Зазначимо, що Путін прибув до Мінська у супроводі винищувачів. Для конспірації у повітря було піднято ще три російських урядових бортів. Також до Мінська приїхали Шойгу та Лавров.

Читайте також:  Сахалися, як від прокаженого: союзники ОДКБ сторонилися від Путіна під час саміту у Вірменії (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.