facebook

В Україні пропонують залишити безкоштовне розмитнення авто, але лише для певних категорій населення

В Україні нардепи підготували новий законопроєкт щодо пільг на розмитнення. Так, пропонується дозволити розмитнювати один легковий автомобіль без сплати митних платежів (мита, акциз, ПДВ) та зборів до пенсійного фонду учасникам бойових дій та громадянам, чию машину знищили внаслідок війни.Про це повідомляє пресслужба “УкрАвтопрому” у Telegram. Ввезений у такий спосіб автомобіль не можна буде продати або передати за довіреністю протягом трьох років.

Як написав у своєму Facebook один із авторів законопроєкту, народний депутат від “Слуги народу” Ігор Фріс, ініціатива була відправлена на електронну реєстрацію.

Раніше повідомлялося, що бюджет України додатково отримає близько 5 млрд грн за рахунок скасування безкоштовного розмитнення авто, ввезених з-за кордону. Крім того, у цій цифрі також враховується оподаткування низки інших імпортних товарів.

Про це перший заступник голови Державної митної служби України Олександр Шуцький розповів у інтерв’ю шеф-редактору OBOZREVATEL Оресту Сохару. Повна версія інтерв’ю в межах проєкту “ДАЛЕБІ” опублікована на YouTube-каналі “Орестократія”.

“Це приблизно, думаю, ми почнемо отримувати до бюджету десь від 4 до 5 млрд грн. Це додатково, якщо не враховувати, що ми отримуємо 9-12 млрд з інших платежів. Плюс отримуватимемо ще від 4 до 5 млрд грн від транспортування товарів”, – каже Шуцький.

Читайте також:  А може через ООН ініціювати визнання АНЕКСІЄЮ і захоплення “Красной армієй” Прикарпаття в 1939?

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.