facebook

Фінляндія готова воювати з Росією у разі нападу – Міноборони країни

Фінляндія після стягування Росією важкої техніки до спільного кордону заявила, що готова до війни.Про це повідомляє Reuters з посиланням на слова Командувача Сил оборони Фінляндії генерала Тімо Ківінена.

Він заявив, що Фінляндія десятиліттями готувалася до нападу Росії і чинитиме жорсткий опір, якщо він станеться. Північна країна створила значний арсенал. Але, крім військової техніки, за словами генерала Тімо Ківінена, вирішальним фактором є те, що фіни будуть мотивовані воювати.

“Ми планомірно розвивали нашу військову оборону саме для того виду бойових дій, який ведеться там (в Україні), із масованим застосуванням вогневої потужності, бронетехніки, а також авіації. Україна була важким укусом (для Росії), як і Фінляндія”, – сказав Квінен.

За словами Ківінена, членство в НАТО дозволить Фінляндії підвищити свої можливості раннього попередження, ставши частиною об’єднаного альянсу з контролю за повітряним простором. Тим не менш, “основну відповідальність за оборону Фінляндії, як і раніше, нестиме Фінляндія”.

Читайте також:  Автомобіль з вaгiтнoю жінкою прoвалилась в яму з oкрoпом: опубліковано відео

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.