facebook

Арештовано підозрюваного у підготовці до повалення конституційного ладу, якого СБУ викрила на початку травня

Слідчі СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області оголосили підозру 63-річному уродженцю російської федерації. На початку травня СБУ повідомляла про його участь у підготовці до захоплення державної влади.

Як йдеться на сайті обласної прокуратури, зловмисник створив та очолив громадські організації й агітував щодо необхідності так званим «воїнам» захопити державну владу та силовим шляхом встановити в Україні «народовладдя» і «народне самодержавство».

В ході досягнення злочинного задуму було передбачено утворення збройного формування з включеними до нього підрозділами швидкого реагування, штурмовими, інженерними та мобільними групами, які забезпечувалися зброєю, обмундируванням, спецзасобами та спеціальною автомобільною технікою.

Учасники даного збройного формування у визначений момент мали б учинити захоплення будівель органів державної влади, мостів, вузлів комунікацій, транспортних засобів, сховищ, а також насильство щодо представників влади і силових структур та інші дії, необхідні для захоплення державної влади України.

Фігуранту повідомлено про підозру у змові з метою вчинення дій стосовно насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади (ч. 1 ст. 109 КК України).

Читайте також:  СБУ зірвала спецоперацію російських спецслужб, які замовили українських «тітушок» для провокацій у РФ (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook