facebook

Просили хліба в українців, їли собак та нутрій: ЗМІ розповіли, як Росія “кинула” своїх солдатів

Російські окупанти вже на момент вторгнення в Україну 24 лютого 2022 перебували в жалюгідному стані. Зокрема, проблеми з продовольством в армії країни-агресора були повсюдними.Про це пише російське видання “Проект”. Солдати-строковики, першими кинуті воювати проти української армії, були змушені просити допомоги в тих, кого їх відправили вбивати.

Видання зазначає, що у складі Кантемирівської й Таманської дивізій, які чекали команди про напад під Бєлгородом, опинилися строковики. Їх відправили спати на вокзал станції Долбіно без їжі, тож п’ять днів перед вторгненням вони не отримували навіть сухпайки.

Коли ж 24 лютого розпочалося вторгнення в Україну, проблеми із продовольством, як зазначає видання, стали повсюдними.

“Вони на навчаннях були з 13 лютого, до початку війни їжа майже закінчилася. Ходили, просили в українців хоч шматочок хліба. Їм казали: “Ідіть нах*р, російські тварюки”, – розповіла мати загиблого росгвардійця Гульнара Валієва.

Журналісти також зазначають, що в одній із перехоплених телефонних розмов окупантів зі своїми рідними солдат зізнався, що вони вже їли собак.

“Собаку зарізали, з’їли. Нормально”, – говорив окупанти, зізнавшись, що нутрії, яких їли раніше, – “закінчилися”.

Ще в гіршій ситуації опинилися окупанти з 252-го мотострілецького полку. Їхня польова кухня була розбомблена ще в перші дні вторгнення.

“Виживали як собаки задристані. Спочатку не було навіть сухпайків. У всіх обмороження”, – розповіла мати бійця цієї частини.

Видання зазначає, що вирішувати проблеми окупантів влада країни-агресора не сильно поспішала, оскільки навіть за наявності безлічі доказів у РФ продовжували заперечувати, що воювати проти України кинули саме строковиків.

Читайте також:  Окупанти відмовляються воювати проти України: розвідка дізналася про бунт у лавах ворога

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.