facebook

У Міноборони назвали головну мету окупантів після початку наступу на Донбасі

У Міністерстві оборони України назвали головну мету російських окупантів після початку другої фази війни – наступу на Донбасі. Рашисти мріють розгромити угруповання Об’єднаних сил та окупувати повністю Донецьку та Луганську області.Не менш важливе для окупантів і завдання зберегти “сухопутний коридор” між Донбасом та окупованим українським Кримом. Про це заявив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

Напередодні, 18 квітня, російська окупаційна армія нарешті розпочала наступальні дії на сході України, до яких довго готувалася. В українському оборонному відомстві впевнені: попри постійні зміни заявлених цілей “спецоперації в Україні”, які в інтерпретації Кремля давно звузилися від окупації всієї України та захоплення Києва до Донбасу – мета боїв на сході України лишається для ворога незмінною.

У мріях окупантів – знищити українське угруповання на Донбасі та зберегти сухопутний коридор в окупований Крим.

“Основна мета – це здійснити спробу розгромити угруповання Об’єднаних сил, встановити повний контроль над територією Донецької і Луганської областей та утримати сухопутний коридор з тимчасово окупованою територію АР Крим”, – зазначив Мотузяник.

Паралельно Росія намагається завдати якнайбільшої шкоди по всій території України, яку так і не змогла захопити. Тому й б’є безперестанку ракетами та авіабомбами по мирних українських містах, зокрема у західних регіонах держави.

“З метою ураження об’єктів на території нашої держави противник виконав щонайменше 49 літако-вильотів силами оперативно-тактичної та дальньої авіації ПКС рф”, – підкреслив речник МОУ.

Читайте також:  Захарченко планує захопити всі міста, де проводився "референдум"

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.