facebook

Вчителька побила учня, бо не міг розв’язати приклад: подробиці скандалу в школі на Закарпатті

З дитиною тепер працюватиме психолог.Четвертокласники із Закарпаття зняли і поширили у Мережі відео зі своєю вчителькою, яка побила учня біля дошки, бо той не міг розв’язати приклад. У школі розгорівся скандал. Долучилася навіть поліція. А от батьки дев’ятирічного хлопчика проблеми у рукоприкладстві педагогині не побачили. Мовляв, сину важко дається математика.

Вже наступного дня у школу викликали усіх батьків четвертокласників. Вони сподівалися – будуть вибачення та пояснення, а натомість почули докори – йдеться 26 січня в сюжеті ТСН.19:30.

Жінка, чий син зняв побиття і виклав в Інтернет, зізнається, що хлопчик і сам не раз бував битий.

“Є багато учителів, які так само поводять себе із дітьми. Але дирекція школи на все закриває очі”, – говорить вона.

А на вчительку математики, яка ще й класна керівниця цього четвертого класу, діти постійно жаліються – розповідають мами.

“Вона кричить. На перший поверх із другого чути, як вона кричить. Без штанів можуть стояти у класі. Діти приходять і плачуть, але що із того? Ми нічого не могли довести, бо прямих доказів не було”, – розповідає одна з них.

А от мама побитого хлопчика і зараз нічого страшного на відео не побачила. Каже, їй навіть шкода вчительку.

“Це старша жінка, яка робила і віддала життя цій роботі. Не одну дитину випустила зі свого класу, а хтось на цьому зробив великий піар”, – зазначає вона.

Після інциденту педагогиня зі школи одразу звільнилася.

У Департаменті освіти припускають, взнаки міг датися вік учительки. Їй 62 і вже за пів року вона планувала звільнитися.

І хоч батьки побитого хлопця писати заяву відмовилися, у поліції відкрили провадження. Педагогині загрожує до року виправних робіт. З учнем працюватиме психолог.

Читайте також:  З понеділка освітні заклади України змінюють форму навчання (ОФІЦІЙНО)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.