facebook

На дорогах з’являться пункти тверезості для перевірки водіїв

На українських дорогах можуть з’явитися так звані пункти тверезості, на яких поліція перевірятиме всіх чи більшість водіїв на рівень алкоголю в крові. Про це розповів заступник голови Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.“Питання пунктів тверезості – місць, де зупинятимуть усі чи майже всі транспортні засоби з метою швидкої перевірки водіїв на стан сп’яніння, актуальне. Сподіваюся, дискусія про їхнє введення на законодавчому рівні відбудеться цього року”, – заявив Білошицький.

На жаль, жодних подробиць про “пункти тверезості” для водіїв поки що немає. Також не відомо, скільки конкретно часу може зайняти така “швидка” перевірка.

Тим часом, в Україні в 2021 році сталося 5 019 ДТП з вини водіїв, які перебували у стані алкогольного сп’яніння. У них 113 людей загинули, а 1 072 – отримали травми різного ступеня тяжкості.

Загалом у 2021 році в Україні поліцейські оформили 133 289 водіїв, які керували транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. У 2020 році таких водіїв було виявлено 129 480.

Найчастіше ДТП в Україні трапляються через порушення правил маневрування, перевищення дозволеного швидкісного режиму, через те, що водії не дотримуються дистанції, через порушення правил проїзду перехресть, а також з вини п’яних водіїв.

Читайте також:  У Польщі відзначили "Жирний четвер"

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...