facebook

“Привезли з-закордону сифіліс”: на Вінниччині вчитель зацькував перед класом колишню ученицю

Жінка вирішує, чи звертатися з позовом до суду про притягнення до відповідальності вчителя і відсторонення його від посади

У Вінницько-хутірському ліцеї стався скандал, через булінг у школі. Мати однієї з колишніх учениць, яка нині навчається у Польщі, поскаржилася на образи з боку вчителя історії на адресу її дочки.

Про це Анна Наумова написала на сторінці групи у Facebook “Батьки SOS”.

За інформацією жінки, дитина на великодні свята приїхала у рідне місто і вирішила відвідати однокласників. Задля цього дівчинка завітала на один з уроків, натомість замість доброзичливого відношення вислухала “бруд” на свою адресу.
“Вчитель перед всім класом почав її принижувати і говорити, що такі як вона і привезли з закордону спід, сифілис і таке інше, і що такі, як вона – є європейським сміттям. При цьому явно було що він отримував задоволення коли її принижував і пів класу з цього сміялось,”
– написала Наумова.

Через кілька днів ніби-то ситуація повторилася, але вже без участі дитини. Відповідний запис диктофоном жінка стверджує що отримала і збирається дати послухати директору ліцею.

“Говорилося про те, що він не має “цілувати глибоко в гланди таку як вона, бо та приїхала.. і ще багато в цьому роді, де знову сміялися деякі учні і давали вчителю ще більше мотивації попринижувати мою дитину,” – додала Наумова.

Тим часом, дехто з учасників групи написав, що не розуміє, навіщо дитина пішла на уроки, до яких вже не має жодного відношення. Ба більше – якщо серед однокласників є ті, хто не заступився за дівчину, а з усіма сміявся, то навіщо вона їх відвідувала.

Інші ж користувачі написали, що це відкрите цькування і такий вчитель має бути відсторонений від роботи. А ще – матері постраждалої дівчинки порадили найняти адвоката і подати позов до суду.

Читайте також:  "Я тобі дам 300 євро!": батько випускника облив викладачку фекаліями (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...