facebook

В Україні будуть масово щеплювати педагогів, – Рубан

У місті Києві набирає обертів кампанія з вакцинації від коронавірусу працівників соціальної сфери. Найбільш активний етап щеплення педагогів планується на другу половину серпня.


Про це в ефірі телеканалу OBOZREVATEL розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олег Рубан. “Сьогодні місто Київ є лідером з вакцинації цих категорій”, – наголосив він.

За інформацією посадовця, понад 300 тисяч киян записалися в чергу на вакцинацію. “Можна пишатися киянами, які стають на чергу на вакцинацію. Сьогодні їх більше ніж 300 тисяч осіб. Це обізнаний контингент. Це організовані колективи, групи ризику, медичні працівники”, – сказав він.

Рубан повідомив, що на сьогодні серед працівників соціальної сфери вакциновано трохи більше ніж 40%. Отже, є ризик того, що до початку навчального року не всі вихователі, вчителі та викладачі зможуть отримати повний курс щеплення, дві дози.

Проте він запевнив, що міська влада робить усе, щоб прискорити цей процес. “Сьогодні вакциновано понад 40%, але процес буде активізовано після 15 серпня, коли вчителі повернуться з відпусток. Вчителі – це ті представники соціальної сфери, які повинні бути вакциновані обов’язково”, – зауважив Рубан.

Водночас він додав, що “на кожній нараді у київського міського голови, на кожній нараді штабів” обговорюються шляхи “посилення заходів щодо вакцинації” усіх інших груп киян, зокрема працівників супермаркетів, магазинів і всіх, хто залучений у сфері обслуговування.

“У місті Києві є центри вакцинації, є мобільні групи, є вакцина. Сьогодні місто набирає темпів вакцинації з усіх напрямків. Задля недопущення поширення інфекції розглядається питання щодо вакцинації організованих груп, колективів”, – заявив посадовець.

Читайте також:  Коронавірус і секс: експерти відповіли на найпоширеніші запитання щодо інтиму під час пандемії

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.