facebook

Мер Рівного пообіцяв “запакувати” всіх ромів у автобус і вивезти на Закарпаття

Мер Рівного Олександр Третяк має намір вдатися до радикальних дій щодо представників національності ромів у місті. Він зазначив, що обурений їхньою нахабною поведінкою.Як сказав міський голова в ефірі Радіо Трек, притягнути до відповідальності ромів непросто, бо зазвичай вони не мають ні паспортів, ні реєстрації, ні постійного місця проживання.

“Я максимально стримуюся в емоціях. Але, дивлячись на цю ситуацію з ромською національністю, у мене бракує слів і толерантності до того, що вони творять у місті”, – заявив Третяк.

На його думку, за поведінкою ромів мали б стежити правоохоронці і муніципальна варта, яку ось-ось запустять у Рівному.

Мер розповів, що недавно на вулиці зустрів ромів і попередив, що в них є кілька годин, щоб забратися з міста. Але ті поскаржилися, що не їздять поїзди, автобуси тощо.

“Я бачу, що йде до того, що ми зробимо радикально: всіх запакуємо в автобус і вивеземо в їхнє рідне Закарпаття”, – додав він.

Раніше на сайті Рівненської міської ради зареєстрували електронну петицію з проханням “притягнути до адміністративної та кримінальної відповідальності ромське населення”.

“Чому органи опіки не звертають увагу на безліч малолітніх потенційних злочинців, що тероризують містян, туристів та бізнес? Малі крадіжки, недотримання карантинних норм, перешкоджання роботі закладів громадського харчування та страх за свою безпеку вже стало буденністю для рівнян”, – йдеться в документі.

Петиція за кілька днів зібрала 240 підписів за необхідних 250.

Читайте також:  На Полтавщині закопали 600 тисяч трупів: отрута може потрапити в землю і воду

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...