facebook

В українських школах запустять систему пропуску «оплати обличчям»: як вона працюватиме

У школах України планують впровадити проект біометричної системи безпечного доступу, і перший пілотний проект ПриватБанк і Visa вже почали тестувати 26 травня в Київському ліцеї №157. Надалі технологію «оплати обличчям» FacePay24 можуть використовувати для пропуску не тільки в заклади освіти, а й інші громадські установи.Про це передали в прес-службі ПриватБанку.

Технологія FacePay24 створена на базі технології Visa Face ID, яка забезпечує безпеку системи за допомогою біометрії. Дана система успішно використовується в платіжній індустрії, розповіли в держбанку.

Розробники платформи запевняють, що нова система забезпечує повний захист персональних даних за світовими стандартами.

Контроль допуску та відвідування навчальних закладів

Проект дозволяє обмежувати доступ сторонніх осіб до приміщення, включає в себе передачу push-повідомлень на телефони батьків учнів про час, коли дитина прийшла в школу і пішла з неї.

Зазначається, що розробники відійшли від стандартного рішення ідентифікації учнів за карткою, яку діти часто втрачають або забувають. Замість цього розпізнавання школярів і працівників установи проводиться по обличчю.

За що ще «відповідає» нова система крім допуску в школу

Технологія також визначає температуру, фіксує відсутність захисної маски та сигналізує про необхідність її одягнути.

Окрім безпечного доступу та автоматизованого обліку відвідувань, платформа стане основою для впровадження закритої цифрової екосистеми навчального закладу, яка включатиме адресний доступ до навчального контенту, педагогічних кейсів вчителів, даних про успішність учнів, адміністративну діяльність тощо.

Також технологія FacePay24 дозволить перейти на цифрову платформу і безконтактні способи оплати харчування в ліцеї та використання платних послуг.

Читайте також:  Наступного року у Франківську буде 3600 першокласників

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.