facebook

У списку карантинних зон України відбулися зміни: МОЗ показало перелік

МОЗ оновило зони карантину в Україні: в “помаранчеву” потрапила Черкаська область, хоча раніше всі регіони були “жовтими”, крім Миколаївської області. Остання, згідно з новим списком, спустилася на один “щабель” нижче – в “жовтий” рівень.

“Зелених” зон протидії коронавірусу в країні поки немає. Відповідний документ був опублікований на сайті Міністерства охорони здоров’я в суботу, 15 травня (щоб подивитися повний перелік, доскрольте сторінку до кінця).

Зазначено, що в Черкаській області перевищено коефіцієнт виявлення випадків інфікування: він становить 20,8% за норми менш ніж 20%.

Відомство повідомило, що “помаранчевий” – це попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до введення посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

“Жовта” зона діє як базова на рівні всієї країни, а “зелена” дозволяє переглянути підходи до правил карантину в бік пом’якшення.

Згідно з інформацією Міністерства охорони здоров’я, в жодній області України не перевищено показник рівня госпіталізацій і завантаженості ліжок із киснем.

Читайте також:  “Заради пам’яті вашого чоловіка замовкніть”,-блокадники закидали Тетяну Чорновол яйцями (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...