facebook

На Херсонщині ученицю звинуватили в булінгу вчителів

Дівчина принижувала гідність викладачів перед іншими учнями, висловлювала неповагу до дорослих і провокувала суперечки.У Каховському районі Херсонської області 16-річну ученицю коледжу звинуватили в булінгу і приниженні педагогів. Правоохоронці склали на неї адмінпротокол.

Про це в п’ятницю, 7 травня, повідомили у прес-службі Нацполіції.

Відзначається, що дівчину звинуватили у приниженні гідності вчителів і підбурюванні учнів на негідну поведінку.

За словами педагогів, вона реагувала зухвало на всі їхні зауваження, принижувала гідність викладачів перед іншими учнями, висловлювала неповагу до дорослих, ігнорувала прохання педагогів і провокувала суперечки.

Це погано вплинуло на здоров’я і стан викладачів. Спочатку виховну роботу з дівчиною проводила адміністрація, але це не допомогло.

Крім того, навіть однокласники цієї учениці зізналися копам, що їм “спокійніше і легше вчитися, коли вона відсутня на уроках”.

Сама ж дівчина не змогла пояснити причини такої поведінки, але обіцяла виправитися. На 16-річну ученицю склали адміністративний протокол за булінг.

Рідним учениці радили звернутися до психолога, щоб поліпшити поведінку дівчинки. А ювенальні поліцейські вирішили продовжити проводити з неповнолітньою виховну роботу.

Читайте також:  Чому в школах існує булінг та як цього уникнути: методи для вчителів

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...