facebook

В Івано-Франківську відкрили McDonald’s (фото, відео)

Найпопулярніший у світі заклад швидкого обслуговування McDonald’s відсьогодні працює в Івано-Франківську.

Заклад відкрився в Івано-Франківську на вул. Миколайчука, 2А, поруч із ТЦ “Арсен”. McDonald’s має 1 поверх та 645 кв. м площі, а також 185 посадкових місць в залі та 82 місця на терасі. У ресторані працює 2 лінії МакДрайву, зона МакДелівері (доставки) та експрес-вікно.

Для відвідувачів ресторан швидкого харчування запрацює після 15 години 17 квітня. Однак, Версії мають можливість побувати в закладі до офіційного відкриття.

Завітав на відкриття і міський голова Руслан Марцінків.

“Нам приємно, що в такий непростий час до нас заходять такі великі мережі. Я вірю в те, що мережа буде розвиватися у Франківську, а це значить що Франківськ зростає та покращується. Вітаю з черговим відкриттям”, – розповів мер.

Також очільник міста зауважив, що завдяки відкриттю в Івано-Франківську з’явилось близько 100 робочих місць.

Директор з розвитку “МакДональдз Україна” Віталій Стефурак та операційний директор Дмитро Корбут демонструють, як налагоджені процеси роботи на кухні та в залі ресторану.

Гості закладу матимуть можливість робити замовлення не лише за столиком (для цього достатньо лише взяти табличку з номером та присісти за будь-який столик), а й користуючись терміналами самообслуговування. Така новація дозволить клієнтам без поспіху оглянути всі страви з меню в електронному форматі, зробити замовлення та оплатити його за допомогою картки, після чого забрати страви у зоні видачі.

В залі працюють експерти з гостинності, вони відповідають за дружню атмосферу в закладі, їхнє завдання – турбуватися про кожного клієнта: допомогти родині у пошуку вільного столика або зробити замовлення на терміналі самообслуговування, підказати клієнту, де можна підзарядити гаджет та слідкувати за дотриманням заходів із безпеки й гігієни.

Читайте також:  В Івано-Франківську правопорушники взимку прибиратимуть місто від снігу

У меню крім традиційних гамбургерів, хрустких картоплі-фрі, крилець та нагетсів є ще й українські бургери. Також працює новий формат кухні «приготовано для тебе». Клієнти мають можливість при замовленні додавати або прибирати інгредієнти зі страв на свій смак.

Даний заклад відкрився із платформою “Досвід майбутнього”, яка передбачає термінали самообслуговування, лінію McDrive, що дозволяє обслуговувати одночасно два автомобілі, також вікно-експрес та зону, де працюватимуть кур’єри, які доставлятимуть продукцію в межах району.

Для маленьких відвідувачів поруч із закладом спорудили спеціальний простір – Playland.Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...