facebook

На Прикарпатті прокуратура через суд повертає земельні ділянки вартістю понад мільйон гривень

Постановою Івано-Франківського апеляційного суду підтверджено правову позицію прокурора та прийнято рішення, яким визнано недійсними державні акти й повернуто у власність держави земельні ділянки площею близько 2 га вартістю 1 млн грн.Про це повідомляє Пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури, пише Фіртка.

Вироком суду встановили, що землевпорядник сільської ради підробив документи про користування громадянкою земельними ділянками, на підставі чого зазначені земельні ділянки протиправно передали у приватну власність останній.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура зверталася до суду в порядку цивільного судочинства із позовом про відшкодування шкоди, завданої злочином, шляхом визнання недійсним державного акта та повернення земельної ділянки.

Однак рішенням суду першої інстанції у задоволенні позову відмовлено.

Прокуратура оскаржила вказане рішення в апеляційному порядку. Апеляційний суд погодився з доводами прокурора й підтвердив правомірність його вимог щодо визнання недійсними державних актів та повернення земельних ділянок у державну власність.

Читайте також:  Підозрюваних у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова відпустили на волю

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...