facebook

Італійське село пропонує гроші за переїзд на постійне місце проживання

місцева рада надасть також новим жителям нерухомість, за яку вони будуть платити тільки «номінальну» орендну платуІталійське село Санто-Стефано-ді-Сессаніо сподівається залучити нових молодих жителів, запропонувавши їм гранти на загальну суму 44 000 євро. Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що мальовниче село на вершині пагорба в регіоні Абруццо поділилося подробицями відповідного проєкту на сайті місцевої ради.

«На сьогодні Санто-Стефано проживає всього 115 осіб, 41 з яких старше 65 років, в той час як тільки 13 осіб, що живуть в селі, молодші 20 років. Тому місцева рада заявила, що необхідно зробити щось для забезпечення стійкого і міцного розвитку території», – йдеться у повідомленні.

Місцева влада розробила ініціативу щодо залучення нових жителів, що включає пропозицію максимального гранту в розмірі 8000 євро на рік протягом трьох років, що виплачується щомісяця. Також місцева рада готова запропонувати ще один грант, одноразову максимальну виплату в розмірі 20 000 євро, для нових жителів, які хочуть почати в селі свій бізнес.

Рада надасть також новим жителям нерухомість, за яку вони будуть платити тільки «номінальну» орендну плату.

Ті, хто претендує на участь у проєкті, повинні бути у віці від 18 до 40 років.

Заявники можуть бути італійськими громадянами, жителями інших регіонів, але повинні переїжджати з місця, де проживає не менше 2000 осіб.

Заявники також можуть бути громадянами ЄС або негромадянами ЄС з довгостроковим дозволом на проживання, виданим на невизначений термін. Вони повинні прожити в Санто-Стефано мінімум п’ять років і відкрити бізнес в селі.

Заявки на участь в ініціативі повинні бути подані до 15 листопада 2020 року.

Читайте також:  Як зміниться курс долара у 2021 році: нардеп озвучив прогноз

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.