facebook

З вересня на Прикарпатті масово шукатимуть нелегальних працівників

Про це під час оперативної наради в облдержадміністрації повідомив очільник управління держпраці Ігор Розсипайло.
За його словами, з 1 вересня в області розпочнуться тотальні перевірки, інформує Бліц-Інфо.“Будуть сформовані робочі групи. Ми попереджали роботодавців про недопустимість використання нелегальної праці, а тепер розпочнемо масові перевірки. Окрім того, кожен працівник повинен розуміти, що тільки легальна зарплатня є гарантією захисту: лікарняні, відпустки. Варто зауважити, що часто буває, коли зарплата виплачується, але не сплачуються ні ЄСВ ні ПДФО”, – каже Розсипайло.

Як наголосив голова ОДА Віталій Федорів, станом на 1 серпня обласний бюджет недоотримав 45,6 млн грн.

“Виконання обласного бюджету є пріоритетним. Якби я не бачив, що ми можемо виконати бюджет, то не вимагав би. Але резерви для цього є”, – наголосив голова.

За словами начальниці Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірини Столярик, під час перевірок вони виявили 9 неоформлених працівників та багато випадків коли зарплатня нижче мінімально визначеного рівня.

“Основна робота, яку ми зараз ведемо це інформаційно-роз’яснювальна. Все це позитивно відображається на надходженні податків. В нас збільшилась кількість офіційно оформлених працівників. Ми поступово наближаємося до передкарантинних показників.

Читайте також:  Польські роботодавці на 200 тисяч гривень “кинули” українського заробітчанина

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.