facebook

Зеленський доручив уряду підвищити мінімальну зарплату: коли українцям будуть платити більше

Перше підвищення зарплатні буде вже у вересні.Мінімальний рівень заробітної плати в Україні буде підвищено вже від 1 вересня 2020 року. Зарплатня зросте до 5 тисяч гривень. Після цього уряд здійснить ще два

Степанов назвав дату, коли зростуть зарплати “забутих під час реформи” медиків
перерахунки – взимку і влітку 2021 року.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Офіс президента.

Як повідомляється, збільшити “мінімалку” доручив Кабміну глава держави Володимир Зеленський. Він зауважив, що це нелегко, але, за його словами, українці заслуговують мати гідну зарплату.

“Знаю, це нелегко – взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади”, – сказав Зеленський.

Своєю чергою, очільник уряду нині доповів про попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату. Так, від 1 вересня 2020 року її буде збільшено до 5 тис. грн, від 1 січня 2021 року – до 6 тис. грн, а від 1 липня 2021 року – до 6,5 тис. грн.

“Виглядає цілком реалістично. Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців – головний показник нашої ефективності”, – додав президент.

Раніше у Державній служби статистики порахували витрати українців і визначиили, що за місяць сім’я з двох людей віддає на свої потреби в середньому 9 тисяч гривень. Із них на харчування близько половини. Найбільша стаття витрат — це м’ясо. Найменше витрачають на фрукти та солодощі.

Читайте також:  Він наступний! У Зеленського розповіли, що чекає на Луценка

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.