facebook

Карпати знову засипало снігом (Фото)

Фахівці зафіксували до півметра снігу у Карпатах. Висоту снігового покриву проаналізували 11 травня.Метеорологи попереджають, що на високогір’ях Закарпатської областей та Івано-Франківської областей варто очікувати сніголавинну небезпеку 2-го рівня. На сторінці Facebook Укргідрометцентру 11 травня повідомили подробиці.

У повідомленні йдеться, що станом на 9 ранку на сніголавинній станції Пожижевська було зафіксовано значну висоту снігового покриву. Показник становив майже 50 сантиметрів. Температура повітря у цей час була на рівні 12,4 градуса, вітер південно-східний 2-4 м/с.

На Драгобаті зафіксували близько 20 см снігу. На сніголавинна посту Драгобрат температура повітря була на рівні 8,3 градуса. Точна висота снігового покриву становила 19 см.

Користувачі у соцмережі були вражені фото засніжених Карпат. Багато українців назвали такі значні опади сюрпризом.

Раніше ASPI news стало відомо, що нинішня зима стала найтеплішою в історії Європи. Фахівці зазначали, що це не може бути ознакою глобального потепління. Також повідомлялось, що у Франції винороби поскаржилися на зміни клімату, оскільки це вплинуло на виробництво відомих та улюблених вин з Бургундії.

Читайте також:  Франківчанка перетворила свою оселю на сміттєзвалище

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.