facebook

Перший українець заразився китайським коронавірусом

Українець заразився новим китайським коронавірусом на борту карантинного круїзного судна Diamond Princess.Як проінформувала пресслужба Міністерство охорони здоров’я, праці і добробуту Японії в неділю, 9 лютого, підтвердило шість нових випадків зараження.

Серед осіб, які захворіли, окрім українця, ще чотири громадянини Філіппін і один житель Гонконгу з громадянством США.

За останньою інформацією, всі вони є членами екіпажу судна. Хворі були евакуйовані з корабля і госпіталізовані.

Усього на борту Diamond Princess знаходяться близько 3,7 тис. осіб (щонайменше 25 українських громадян) із понад 50 країн.

У Міністерстві закордонних справ України підтвердили інформацію про те, що серед 6 пасажирів лайнера Diamond Princess, які 9 лютого захворіли на китайський коронавірус, є один українець. Він перебуває у лікарні.

“Є один інфікований громадянин України, який перебував на круїзному лайнері біля берегів Японії. Особу встановили. Розмістили в лікарню. Стан задовільний. Зі шпиталізованим підтримується зв’язок. Ситуація на контролі міністра закордонних справ та Посольства України в Японії”, – зазначили у відомстві.

Читайте також:  7 тисяч квадратних метрів за день: Буковелівська фірма ПБС облаштувала завершаючий шар асфальтобетону на стадіоні ІФНТУНГ (відеофакт)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.