facebook

Батьки покинули 3-річну дитину на вулиці через “життєві складнощі”

На тілі хлопчика були синці, його госпіталізували до лікарні.У Києві правоохоронці встановили батьків 3-річного хлопчика, якого нещодавно виявили в Подільському районі столиці. Як повідомили УНІАН у Відділі комунікації поліції Києва, зараз дитина перебуває в дитячому будинку.

«Його життю нічого не загрожує. Подальшу долю малолітнього будуть вирішувати представники соціальних служб», – йдеться у повідомленні. Зазначається, що небайдужі громадяни на вулиці Вишгородській помітили чоловіка, який перебував у стані алкогольного сп’яніння і знаходився разом з маленькою дитиною. Хлопчика лікарі госпіталізували до медичного закладу. Чоловік повідомив поліцейським, що він є батьком хлопчика і поїде слідом в лікарню до дитини.

«Однак станом здоров’я маленького пацієнта довгий період часу ніхто цікавився. У зв’язку з чим правоохоронці розпочали розшук батьків або рідних хлопчика», – повідомили у поліції.

Згодом правоохоронці встановили батьків дитини. Свою відсутність впродовж тривалого часу вони пояснили скрутним матеріальним становищем та життєвими складнощами. Працівники сектору ювенальної превенції Подільського управління поліції відносно батька дитини склали адміністративний протокол за ч.1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали для прийняття рішення направлені до суду.

Читайте також:  Нелюд! На Запоріжжі сталося страшне: чоловік жорстоко вбив маленьку доньку приятеля, бо заважала спати

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.